Foto's Open Toernooi, Open Jeugd Toernooi en Veteranentoernooi

2017-1 2017-10 2017-11 2017-12 2017-13 2017-14 2017-15 2017-16 2017-17 2017-18 2017-19 2017-2 2017-20 2017-21 2017-22 2017-23 2017-24 2017-25 2017-3 2017-4 2017-6 2017-7 2017-8 2017-9
+++ Schrijf je in voor het Ad Astra Kaasstadtoernooi 2018. De inschrijving sluit zondag 12 augustus. +++

Zoeken


Komende activiteiten

3 aug
Lady's Day 2018
03-08-2018
13 aug
Toernooikamp Tennisned
13-08-2018 - 18-08-2018
18 aug
Ad Astra Kaasstadtoernooi
18-08-2018 - 26-08-2018
3 sept
Senior clubkampioenschappen 2018
03-09-2018 - 09-09-2018
9 sept
Worldtour
09-09-2018

Zoeken


Webreclame

logo-fysiovisiq logo_van_der_Kam-Fashion

Kalender

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 1e klasse - Afdeling 1 
Ad Astra 1   Team stand
Charissa Erkens-Bruins  C  
Cora Bos    
Annemarie Diouf    
Wilma Mourits    
Ank Simons    
     
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 1
Ad Astra 2   Team stand
Monique Jorna  C  
Angela van Heiningen    
Irene Keller-v. Tilborg    
Esmé de Fluiter    
Suzanne Slappendel    
     
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 8
Ad Astra 3   Team stand
Carolien Nieuwland  C  
Aukje Bakker    
Marleen Ponte    
Sandra van Zuthem    
     
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 9
Ad Astra 4   Team stand
Yvonne Palsgraaf  C  
Dorien Stofberg    
Charlotte Steens    
Karin Graalman- Drenth    
Karin van Hoogstraten    
Marieke van der Starre    
     
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 1
Ad Astra 1   Team stand
Rianne Linders- te Brake  C  
Joke Draese    
Sietie Janssen-van der Molen    
Jurko Leij    
Olaf Slobbe    
Robby Wong    
     
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 3
Ad Astra 2   Team stand
Björn Stallvord  C  
Michel Weurman    
Henrieke Aanstoot-Bruins    
Mariette Kemner- van de Corput    
     
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 11
Ad Astra 3   Team stand
Jack Vink  C  
Frank Weijzen    
Marijke Zeeman    
Fenna ter Haar    
Sierk Ybema    
Conny te Hennepe    
Patrick Hogendoorn    
Miriam Nuijten- Coenen    
     
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 3
Ad Astra 1   Team stand
Rutger Stolk C  
Roderik Linders    
Vincent de Ruiter    
Raymond van Driel    
Robert Mannke    
Pieter van Vliet    
Philip Steenland    
     
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 2
Ad Astra 2   Team stand
Chris van Leeuwen  C  
Hans Blaauw    
Maarten Monné    
Jan Koole    
Jos Disseldorp    
Adrie Vink    

Site-overzicht